Testimonials

Domů Testimonials

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Velké nadšení s výsledkem zateplení mého rodinného domu. Vše, co bylo dohodnuto předem, tak se naplnilo. Zkrátka precizní práce. Děkuji.

Karel N.Zateplení rodinného domu

S prací jsem byl velmi spokojen. Překvapila mě především rychlost celé rekonstrukce a zároveň kvalita odvedené práce. Mockrát děkuji a doporučuji pány z KMIstav.

PetrRekonstrukce rodinného domu

KMI Stav je firma, s kterou spolupracujeme na rekonstrukcí koupelen. Je pro nás obdivuhodné, že mají vždy zájem zakázku zrealizovat a nehledají problémy, ale řešení. Nesnaží se si práci zlehčovat, což je v oboru spíše výjimka. V krátkém čase zajistí výsledek v požadované kvalitě i u té sebesložitější realizace. A to úplně nejzásadnější pro nás je, že s námi i s klienty umí komunikovat. Každá zakázka díky tomu tak jednoduše plyne.

Matouš S.Koupelny Syrový
REQUEST
A CALL BACK
Vivamus aliquam, lectus eget dictum vulputate, pturus tellus rhoncus diam.
Call (888) 123-4587
Promo-Banner-Image
Looking For Exclusive Construction Service?
Curabitur vitae mauris id justo posuere consectetur vitae eu elit. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.